rhaNyheter
Johan Fjell satser hardt i slalåmbakken. Denne uka tok han en 15. plass, mens helgens konkurranser ga bedreuttelling.
Mandag og tirsdag var det FIS-renn i super-g og super kombinasjon på Ål. Johan Fjell fra Nærsnes tok en 15. plass i super kombinasjon, selv om han hadde femte beste tid totalt i slalåm, etter å ha kjørt seg opp ni plasser etter super-g delen.
I helgens FIS-renn på Norefjell ble det en sjuendeplass på Nærsnes-gutten i konkurranse med seniorutøvere fra sju nasjoner. Han hentet også med seg en åttendeplass i super-g og niendeplass i utfor under NM junior på Hafjell helgen før.
Publisert torsdag 04. februar 2010 kl. 00:00.
Sist oppdatert onsdag 10. februar 2010 kl. 11:49.
Send inn dine beste sommerbilder til redaksjonen@rha.no. De beste bildene blir vurdert av RHA-redaksjonen, og det plukkes ut en vinner som får et Panasonic kamera, med mulighet for å filme i HD. I tillegg blir tre bilder premiert med Flax-lodd. Sist frist ...
Været i Hurum
Sjekk været i Hurum.
Været i Røyken
Sjekk været i Røyken.
Bildegalleri
Se våre bildegallerier.
TV Guiden
Sjekk hva som går på TV i kveld og fremover.
Ukas annonser
Annonser i denne ukas papirutgave av Røyken og Hurums Avis finner du her!
(23 bilder)
(23 bilder)
(21 bilder)
(20 bilder)
Søpler ned populær tursti
Liv Bjørk og Grete Gabrielsen er lei av at folk kaster alt fra matrester til glass og utrangert datautstyr, på en mye brukt tursti ved Nilsemarka.
Stadig mer bredbånd
Nå er så mange som 70 prosent av husstandene i Røyken og Hurum tilknyttet internett med bredbåndshastighet. Og nettsurfingen går stadig raskere for seg.
Turist-hemmeligheten Hurum
Hurumhalvøyas skatter er ifølge Hurum Venstre en godt bevart hemmelighet. Ansatte på turistkontorene i Holmsbu og Sætre er enige.
Albrigtsen og Hoel på Privaten
Fredag 30. juli spiller Steinar Albrigtsen og Jørn Hoel på Privaten. Begge har vært der før, men aldri sammen.
Kapproing på Drammensfjorden
Kapproingen fra Bogen til Holmsbu er tradisjon, og premien er den gjeve vandrepokalen «Ole Prambyggers pokal».
Norges Michael Jackson
Marcus J. Williams Neraas (23) lever av å imitere Michael Jackson. I august turnerer han i USA, som hovedattraksjoen i en hyllest til popkongen.
Ferie på sykkel
Bjørg Marie Løvstad og Tine Krag fra Sætre tilbringer sommerferien på sykkelsete og tråkker Norge på langs.
Drømmedebut for Huringen
I Norway Cup skal Huringen, gutter 12 år, møte Pequeninos do Jockey 1 fra Brasil i sin første kamp. Brasilianerne regnes blant verdens beste ungdomslag.
Svømmernes paradis
Ifølge Buskeruds elitesvømmere er spanske Calella det nærmeste man kommer det perfekte oppladningsstedet før store mesterskap.
Export =
Kommentering tilgjengelig mellom kl. 06:00 og kl. 23:59